VELKOOBCHODNÍM SPOLUPRÁCE
Exkluzivní podmínky pro profesionály, staňte se jedním z oficiálních salónů KRIPA Venezia.


Vážení profesionálové,

zaujala Vás filozofie značky KRIPA?

 Rádi byste pracovali s produkty KRIPA a nabídli tuto novinku v dekorativní/pěstící péči svým zákazníkům?

Kontaktujte nás, domluvte si schůzku, rádi Vám představíme osobně v čem je značka KRIPA Venezia tak unikátní a co Vám spolupráce se značkou KRIPA může přinést.

Rádi Vám představíme nabídku na míru a doporučíme způsob financování, tak aby pro Vás start se značkou KRIPA byl co nejpříjemněší a nezatížil Vás.

Spolupracujeme s profefionály, kteřím leží na srdci nejen krása, ale především zdraví. Chtějí pro sebe a své klienty to nejlepší. Jsou lačni po informacích, chtějí znát složení produktů, které používájí, chtějí vzdělávat nejen sebe,ale i své klienty. Chtějí víc než tzv " pozlátko".

KRIPA Venezia , víc než jen make-up, skutečná péče o pleť.

Kroky k navázání velkoobchodní spolupráce:

  1. Registrujte se na stránkách www.kripa.cz  (zadejte své fakturační údaje včetně IČ).
  2. Po ověření správnosti Vámi zadaných údajů, Vám bude do 24 hodin zpřístupněna Velkoobchodní sekce (uvidíte Velkoobchodní ceny a kompletní nabídku) o této skutečnosti vás budeme informovat emailem.
  3. Dále Vás budeme osobně kontaktovat a sdělíme všechny potřebné informace pro navázání možné spolupráce a zodpovíme vaše dotazy a domluvíme osobní setkání.
  4. K navázání spolupráce je zapotřebí účast na jednodenním odborném školení KRIPA Venezia - znalost produktů, jejich složení, techniky nanášení a samozřejmě i část prodejní a marketingová pro Váš nejlepší start
  5. Důležité je pořízení kompletního portfólia testerů pro Vaši práci. Jedině ucelená řada přinese maximální výsledky a spokojenost Vám a Vašim klientům.
  6. Pro nové klienty/salóny  - nabídka na míru. Kontaktujte nás, rádi Vám představíme nabídku na míru a doporučíme způsob financování, tak aby pro Vás start se značkou KRIPA byl co nejpříjemněší a nezatížil Vás.
  7. Poté již realizujte jednotlivé nákupy zboží prostřednictvím objednávkového systému na stránkách nebo telefonicky či emailem.
 

 

 

Těšíme se na spolupráci s Vámi. V případě dotazů jsme vám k dispozici.

info@kripa.cz

 

 

 

 

 

 
Přihlásit k odběru novinek
E-mail   
   
KRIPA.CZ © 2015 - všechna práva vyhrazena
Kontakt
JUST FOR YOU s.r.o.
Kamenice 140, 547 01 NÁCHOD

PO-PÁ: 8:00 - 16:00
SO-NE: zavřeno
+420 727 967 497