VYBRANÉ KATEGORIE
Doprava
ZDARMA
při objednání nad 1 700 Kč
1 445
SPOKOJENÝCH ZÁKAZNÍKŮ
u nás již nakoupilo
235
POLOŽEK NA SKLADĚ
KNIHY O KOSMETICE
TAJEMSTVÍ KOSMETIKY

TAJEMSTVÍ KOSMETIKY

299 Kč
bez DPH: 247,11
Dostupnost: skladem 
Hlídacího psa mohou využívat pouze registrovaní uživatelé.
Nový pohled na kosmetické prostředky a jejich vliv na zdraví a životní prostředí
Artikl:  VS_TK

TAJEMSTVÍ KOSMETIKY

  Popis     Foto/Video (1)     Diskuze     Recenze  

Praktická příručka zákazníka, který chce vědět, jak kosmetické a další prostředky denní péče působí na tělo, duši a okolní přírodu. V prvé řadě má čtenáři pomoci orientovat se v poněkud tajemných označeních použitých přísad, uváděných na obalech běžné kosmetiky. Rozsáhlé tabulky, které tvoří součást této knihy, seznamují s více než 1470 kosmetickými ingrediencemi. Jsou v nich uvedeny potenciální přínosy či rizika každé z nich pro zdraví i životní prostředí a zároveň i jejich číselné hodnocení. Autor poskytuje návod, jak se vyhnout škodlivým sloučeninám a zbytečným zdravotním rizikům, vyplývajícím z užívání nekvalitní kosmetiky. Naznačuje nejen to, čím nahradit nevhodné kosmetické produkty, ale zaměřuje se i na mycí a čisticí prostředky. Kniha zahrnuje rovněž stručný přehled nejužívanějších druhů kosmetiky, možné přírodní alternativy, tabulky rostlinných olejů s jejich účinky a další zajímavé tipy.
Kniha Tajemství kosmetiky ukazuje cestu, jak se vyhnout zbytečným zdravotním rizikům způsobovaným nekvalitní kosmetikou a napovídá, čím nevhodné produkty nahradit.

Ing. Vít Syrový v současnosti působí jako nezávislý odborný poradce zdravého životního stylu, především v oblasti stravování, dietetických konzultací, výživových doporučení, testování hladin nepostradatelných látek a dalších součástí krve. V případě potřeby doplnění chybějících látek či nutnosti harmonizace organismu využívá výhradně přirozené prostředky.

Je znám svým osvětovým působením - z rozhlasových i televizních pořadů a rozsáhlé publikační činnosti. Doma i v zahraničí pořádá veřejné přednášky, školení a odborné kurzy pro vysoké i střední školy, mateřské kluby či další výchovně vzdělávací zařízení. Jeho přístup ke zdravé životosprávě se však zcela odlišuje od striktních a neodborných systémů, které se u nás objevují. Vychází totiž z vědecky ověřených zákonitostí, z nichž vyvozuje, co nám škodí a co má příznivý vliv na tělesné i duševní zdraví.

Počet stran: 208

Rozměr (V׊): 210×150 mm
 
Přihlásit k odběru novinek
E-mail   
   
KRIPA.CZ © 2015 - všechna práva vyhrazena
Kontakt
JUST FOR YOU s.r.o.
Kamenice 140, 547 01 NÁCHOD

PO-PÁ: 8:00 - 16:00
SO-NE: zavřeno
+420 727 967 497